Exustar E-ss515 cyklistické sandále pro pedály SPD i běžnou chůzi

I když do léta zbývá přibližně půl roku, je zima právě ideálním časem pořádně se připravit na další cyklistickou sezonu. Možná jste si někdy během léta říkali, že by nebylo špatné mít na kole otevřenou obuv, aby vaše chodidla mohla spokojeně dýchat.

Je určitě super, že je na dnešním trhu nepřeberné množství cyklistické obuvi od všech možných značek, kde si každý najde to, co přesně potřebuje. Na druhou stranu, pokud budete hledat na webu cyklistické sandály, které lze použít jakou klasickou letní obuv i je použít pro rychloupínací pedály SPD, tak těch moc nenajdete.

Pokud mrknete na heureku najdete bohužel jenom sandály od Shimana a značku Exustar. Celkem se jedná o pět modelů. Víc jich opravdu není. Exustar je tchaj-wanská firma, která se přes 25 let zabývá výrobou vysoce profesionálních cyklistických pedálů, treter a dalšího příslušenství pro cyklisty.

cyklistické sandály

Najít obchod s nejlepší cenou

Sandále Exustar modelu E-ss515 umožňují použití na nášlapné pedály, tak i se v nich pohodlně procházet. Sandály mají pět stahovacích pásků pro dokonalé upnutí chodidla. Nechybí ani zpevněná špička ze syntetické kůže, která dobře chrání prsty, zejména pak palec.

Přestože je špička uzavřena, celková ventilace je bezproblémová. Noha se zbytečně nepotí. Svrchní část je vyrobena z umělého semiše. Výhodou je, že jsou dostupné i ve velikosti 48 pro muže s opravdu velkými chodidly.

Také jsou dostatečně široké, dostatečně pevné, aby poskytly patřičnou stabilitu při záběru do pedálu. Jak při jízdě i při chůzi jsou velice pohodlné. Člověk si tak nepřipadá jako kůň s kopýtky, když jde po pevném povrchu země, když má obuté cyklistické tretry.

Sandály jsou také jednoduché na vyprání a během chvilky vyschnou. V případě, že v nich přebrodíte řeku, nemusíte se obávat zapaření nohy anebo dyskom-fortu z pobytu v nadměrně mokré obuvi. Věříme, že si na své přijdou všichni sportovně zaměření i příležitostné cyklisty.

O společnosti Exustar:

Reputace této značky nestojí na reklamách nebo sponzoringu týmů, jakožto na produktech samotných a jejich vysoké kvalitě. Prioritou značky Exustar je bezpečnější, pohodlnější a efektivnější jízda na kole.

Na základě výzkumů vyvíjí nové technologie a inovuje své produkty. Všechny své produkty Exustar důkladně testuje, než je vypustí na trh. V nabídce Exustar najdete silniční a MTB tretry, kufry a pedály pro silnici, MTB i BMX a další doplňky (návleky na tretry, chrániče, rukavice atd.)

Další produkty od značky Exustar nejdete zde

Napsat komentář

Send this to a friend