Jak natáčet videa z trailů, kde koupit levně gopro a stáhnout programy pro střih videa zdarma

Pokud sledujete nějakou dobu Trail Huntera, určitě jste si nemohli nevšimnout, že jeho videa jsou ve výborné kvalitě, včetně mnoha grafických prvků. Jak toho docílil a co přesně za vybavení používá, můžete mrknout z tohoto videa. Jestliže přemýšlíte o nákupu Gopro kamery, nejlevněji je seženete na Ebay.

My vám pro změnu dáme tip na programy zdarma pro střih videa, jelikož si každý nemůže dovolit nadupané Pc, které zvládá střižnu Sony Vegas. Určitě vyzkoušejte program Wondeshare Filmora, který spustíte i na obyčejném notebooku. Čeština se dá stáhnout z těchto stránek.

Další program zdarma je OpenShot Video Editor. Je to již více náročnější software. Nicméně je kvalitní video editor, který umožňuje tvorbu a editaci video souborů a podporuje i formáty videí ve vysokém rozlišení 4K.

Editor umožňuje i vytváření vlastníc slideshow, optimalizaci videí, úpravu poměru stran, aplikaci zajímavých efektů a mnoho dalšího. Vytvořená nebo upravená vide lze exportovat do formátů AVI, FLV, MOV, MP4, OGG, MPEG nebo FLV.

https://www.youtube.com/watch?v=_BnKc8jKVFw

Do třetice zde máme program DaVinci Resolve od společnosti Blackmagic Design., který je taktéž zdarma. Jedná se o špičkové řešením pro barevné korekce videa na platformách Mac OS X, Windows a Linux.

Software DaVinci Resolve podporuje více funkcí pro barevné korekce v reálném čase, než jakýkoliv jiný systém, protože není limitován výkonem počítače na kterém je spuštěn.

Tisíce koloristů po celém světě využívají jeho výkonu, kvality a časem prověřených funkcí. DaVinci je jménem spjatým s více filmy, televizními znělkami, dokumentárními pořady, seriály a hudebními klipy, než jakýkoliv jiný systém pro barevný grading.

Jedině řešení DaVinci vám poskytne dostatečnou kvalitu, vysoký výkon pro práci v reálném čase a bezbřehou kreativitu, abyste byli schopni rychle reagovat na měnící se požadavky vašich klientů. DaVinci Resolve kombinuje výkonné nástroje s prací v reálném čase, vaše kreativita tedy není ničím omezena!

DaVinci Resolve nabízí mnoho prověřených nástrojů. vč. klasických primárních a sekundárních korekcí, 3D sledování pohybu, stabilizace obrazu, tonálních křivek, míchání barevných kanálů apod. Pracujte v dynamické časové ose, spravujte metadata, exportujte 3D

 

Napsat komentář

Send this to a friend