Power banka-světlo-hudba na kolo 5 prázdninových pomocníku pro nejlepší dovolenou

Prázdniny už jsou za dveřmi i s němi samozřejmě přichází doba zasloužených dovolených. Určitě se najde hromada cyklistů, kteří stráví tento čas na kolech nebo elektrokolech. Ať už pojedete sami nebo s někým, měli byste počítat s tím, že určitě nastane situace, kdy budete potřebovat záložní zdroj, jelikož současné smartphony mají vysokou spotřebu energie. Pokud ještě posloucháte hudbu přes bluetooth nebo přes zapnutý reproduktor telefonu, je baterka za den hotová.

Naštěstí nabízí dnešní trh širokou škálu cyklo doplňků, které dokáží nahradit hned několik zařízení najednou. Jejich největší předností je, že je snadno připevníte na vaše jízdní kolo, popřípadě batoh, zkrátka kdekoliv, kde si umanete. Nakonec přesvědčit se můžete sami.

Redakce vybrala nejlepší bezdrátové reproduktory z Amazonu, speciálně určené na jízdní kolo. Při samotném výběru pro nás byly nejdůležitější tyto faktory. Zvukový výkon, prostorový zvuk, velikost reproduktoru, životnost baterie, ovládací prvky, kvalita spravování, dlouhý dosah Bluetooth, upevnění na další místa, způsob napájení, možnost vložit paměťovou kartu, FM rádio.

Nakupování na Amazonu

Co se týče nakupování na Amazonu, doporučujeme zvolit německou Amazonku. Ten je v základu převážně nastaven do češtiny. Doprava nad 39 euro, je do České republiky povětšinou zdarma a právě u tohoto menšího zboží tomu tak je.

Dodání do Česka je zpravidla tři dny. Také je potřeba zmínit, že z Německého Amazonu nebudete platit clo ani daň, jak je tomu pro změnu na Amazon.com. Produkty jsou v článku seřazeny vzestupnou cenou, tedy od 15 € až po necelých 100 €.

Kmashi Waterproof LED USB Rechargeable Bike Light Wireless Speakers

Jako první zde máme reproduktor od značky Kmashi. I když je cena výrobku necelých 15 EU, tak se výrobci podařilo do tohoto prcka umístit reproduktor, světlo, Power banku, bluetooth, a to vše ochránit vodě odolným tělem.

Pokud se podíváme podrobně na funkce světla, tak Kmashi Waterproof Led nabízí tři režimy osvětlení s vodě odolnou letkou. První normální režim světla dokáže svítit až 32 hodin. Režim dvě má největší osvětlení, tudíž výdrž klesne na 16 hodin. V posledním režimu SOS Light zaručuje výrobce svítivost 24 hodin.

Gallery Wordpress

Kmashi dále obsahuje reproduktor V4.0, kde svou hudbu můžete přehrát přímo z karty nebo za pomoci bluetooth, kde je dosah 10 metrů. Nelze nezmínit funkci hands free pro telefonní hovory. Mnozí určitě ocení, že se dá Kmashi použít jako power banka. Baterie má kapacitu 4800mAh.

Krom výborné kapacity je v baterii zabudovaný inteligentní ochranný čip pro správné nabíjení. Takto vám výrobek vydrží mnohem déle. Kmashi má tělo kryté za pomoci technologie IP66, což z něj dělá vynikající zařízení do extrémního počasí. Nabíjet jej můžete klasicky přes přiložený kabel z elektrické sítě nebo za pomoci USB kabelu z jakéhokoliv portu, který je také součástí balení. Váha je 335 gramů.

Hodnocení uživatelů

Od značky Kmashi jsem si kdysi kouil Power banku, s kterou jsem velmi spokojen. Časem jsem zjistil, že nabízí i tento přenosný přehrávač se světlem. Upřímně jsem za cenu 16 € neočekával nic extra, což se mi ale vůbec nepotvrdilo. Tato věcička je perfektně vyrobena. Největším plusem je pro mě další záložní zdroj. Určitě oceňuji propojení s telefonem, poslouchání hudby nebo velmi silné světlo.
Pokud bych měl vyzvednout přední vlastnosti tohoto přenosného repra, jednalo by se o tyto vlatnosti: Bezdrátová a multifunkční volnost, dobíjení mobilu, spolehlivé světlo na kole, kvalita za pár korun, vodě odolnost, nárazuvzdornost a prachu odolnost. Zkrátka výborný přístroj pro venkovní použití.

Zealot S1 Outdoor Speakers Portable Bicycle

Zealot S1 Outdoor Bike Speakers v sobě kombinuje reproduktor, světlo na kolo i Power banku. Za 24 euro získáte vodě odolný produkt, s velmi dlouho výdrží baterie, na kterém přehrajete hudbu i vám posvítí na cestu.  Zařízení je vybaveno vestavěným neodymovým stereo zesilovačem, díky kterému bude si vychutnáte vaši oblíbenou hudbu v nejlepší kvalitě.

Gallery Wordpress

Reproduktory Zealot S1 zahrnují nejnovější rozhraní Bluetooth CSR, které poskytuje zařízení lepší výkon i pasivní a basové odezvy subwooferu. Kromě toho lze použít jako handsfree při telefonních hovorech během jízdy na kole.

Tento model lze také použit jako napájecí zdroj nebo externí baterii, což je jedna z nejzajímavějších předností. Co se týče hudebního výkonu, má tento model 3 watty a velikost je v rozměrech 156 x 51 x 51 mm s váhou 260 gramů.

Hodnocení uživatelů

Vlastně jsem chtěl jenom poslouchat rádio na mém kole. Toto zařízení nabízí mnohem více. Například super jasné světlo, které jsem již za jízdy večer nejedenkrát velmi ocenil. Moc se mi taky líbí různé světelné režimy.

Další věc je, že dokáže dobít můj mobilní telefon i umožňuje funkci hlasitého odposlechu. Zvuk je za tuto cenu moc dobrý. Příjem rádia je přijatelný a funguje dobře v místech s menším signálem. Možná by na Zealot S1 mohla být teleskopická anténa. Budu kupovat ještě jeden jako narozeninový dárek.

Píšu tuto recenzi po 6 měsících od zakoupení, jelikož si myslím, že to byla moc dobrá koupě. Všechny díly jsou vysoce kvalitní zpracované a dokonale plní svůj účel. Světlo je velmi jasné, reproduktor má velmi dobrý zvuk. Za pořizovací cenu jsem opravdu mile překvapen. Montáž na kolo byla rychlá a bez problémů.
Chválím Amazon za velmi rychlé doručení. Velmi se mi líbí výrobek. Světlo svítí moc dobře. Reproduktor je dostatečný pro jeho velikost. Jednu hvězdičku musím ale odečíst. Když použijete napájecí kabel na můj mobil, tak hudbu bohužel nelze přehrávat. Jinak jsem s výrobkem maximálně spokojen.

Avantree Portable Wireless Bike Speaker

Avantree Portable je další bezdrátový reproduktor, který se výborně hodí jak na samotné kolo i outdoorové nadšence. Upevnit jej můžete na rám kostry, kdy právě svým vzhledem připomíná láhev na kolo. Samotná konstrukce je velmi bytelná a snese bez problémů pády na zem i další nešetrné zacházení.

Gallery Wordpress

Výdrž je udávána na 6 hodin podle využívání výkonu. Avantree Portable bez problému připojíte za pomoci přiloženého kabelu, stejně tak dobře přes Bluetooth, kde je dosah 10 metrů. Samotný výkon je 10 Wattů. Rozměry jsou 180mm x 70mm x 70mm. Váha je 433 gramů.

Hodnocení uživatelů

Jsem moc rád, že jsem si koupil Avantree Portable Wireless. Nejenom, že je produkce dosti hlasitá, ale i výsledný zvuk je pořád skvělý. Dostal jsem mnoho kladných poznámek od běžců a chodců, které jsem potkal, stejně tak od cyklistu, kteří nemohli uvěřit kvalitě zvuku. Je to můj věrný (zvučný) přítel na mých výletech 🙂
Pro mě byla velmi důležitá výdrž baterie. Po několika zkušenostech, kdy jsem pracoval v naší stodole na jednom projektu, kde byla příjemná teplota 20 stupňů. Zde jsem strávil každý den přes sedm hodin času a baterie měla pořád dostatek kapacity produkovat muziku z hudební služby Spotify. Velmi doporučuji tento produkt všem, kteří chtějí mít dobrý zvuk, dlouhou výdrž baterie, robustní konstrukci.

Bike konect All 10-In-1 BIKE SPEAKER

Pokud patříte k lidem, kteří musí mít displej smartphonu neustále na očích, tak by vás mohl zaujmout výrobek Bike konect od značky Elecguru. Tato značka toho sice nenabízí mnoho, ale už pohledu na výrobek jde vidět, že se vzhled výrobku moc povedl.

Samozřejmě by bylo naivní si myslet, že se jedná pouze o stojan na mobil, kam si připevníte smartphone. To by asi nikomu v dnešní době nestačilo. Proto po vzoru již ověřených produktů napasoval výrobce do stojánku ještě dvě LED světla, Power banku, bluetooth, vstup na kartu a také dva výkonné reproduktory.

Gallery Wordpress

Na držák je možné upevnit většinu dnešních telefonů, jelikož packy držící mobil, si můžete upravit podle libosti. Akumulátor má kapacitu 4400 mAh, což umožňuje přehrávání zvuku až 30 hodin. Repráky jsou celkem dva a to z levé a pravé strany. Přehrávat hudbu můžete přes kabel nebo bezdrátově využít bluetooth. Zařízení podporuje různé zvukové formáty, takže by neměl být problém, pokud narazí na nějaký méně známý formát.

Hodnocení uživatelů

Něco takového jsem dlouho hledal. Telefon mám ihned po ruce, který drží ve stojanu naprosto perfektně. Reproduktory zní dobře. Jasný a dobrý zvuk. Dobíjení telefonu funguje bez problémů. Propojení přes bluetooth klaplo na první dobrou. Jsem moc spokojen.

BOSE SoundLink Micro

No a na konec z tohoto seznamu reproduktorů na kolo, zde máme malý bonbónek od audiofilové značky Bose. Nenapadný reproduktor ve velikosti 3.5 x 9.8 x 9.8 cm s váhou 290 g, v sobě skrývá maximální možnou kvalitu produkované hudby, s dlouhou výdrží baterie, kdy je výrobcem udáváno až 6 hodin skvělého hraní. U recenzí se můžete dočíst i o mnohem delší výdrž.

Pomocí bluetooth propojíte reproduktor snadno s mobilním telefonem nebo tabletem. Vestavěný mikrofon můžete využít jako hands free, pokud potřebujete mít volné ruce. Také přes něj můžete ovládat všechny dostupné hlasové asistenty (Siri, Google, Alexa)

Gallery Wordpress

Reproduktor Bose SoundLink Micro je vodě odolný, takže se o něho nemusíte bát pokud vám spadne do vody nebo zmokne na dešti. Mrkněte na tohle video. Tělo produktu je potaženo silikonem, které chrání výrobek před pískem, špínou, chlórem, mastnotou, slanou vodu a dalším nepříznivým vlivům.

K řidítkům nebo kamkoliv na kolo, batoh, jej upevníte za pomocí dvou řemínků. Určitě by byla škoda používat tohoto prcka jenom na kole. Prostřednictvím aplikace Bose Connect můžete umístit reproduktor kamkoliv ve vašem bytě.

Hodnocení uživatelů

Osobně hudbu miluji někdy od 12 let. Při mých cestách na kole jsem hledal produkt s kvalitním zvukem, který mi za pomoci hudby dobije baterky v těžkých podmínkách. Proto byla mnou daná kritéria jasná. Prvotřídní zvuk, design, malé rozměry, přenosnost, odolnost produktu vůči nepříznivému počasí a měnícímu se ročnímu období.

BOSE SoundLink Micro všechny tyto faktory splňuje na jedničku s hvězdičkou. Navíc jsem si u sebe všiml, že se ještě více těším na kolo nebo kamkoliv vyrážíme s kamarády. Jestli mám tento produkt shrnout do pár větiček, tak by to jednoduché. Jestli je hudba vaším dennodenním nabíječem, určitě doporučujeme tento produkt, jelikož za investované peníze dostanete maximální hudební požitek, což se samozřejmě týká i dalších produktu od značky Bose.

BOSE SoundLink Micro je čtvercová krabička, která si vás získá po prvním poslechu. Pro můj aktivní způsob života je to ideální zařízení, které můžu mít kdykoliv u sebe. Perfektně drží na řidítkách i batohu. Vzhledem k malé velikosti jsem moc neměl důvěru ke kvalitě hudby. Po prvním spárování s mým smartphonem a prvních tonech jsem věděl, že to byl dobrý nákup. Silné basy, čistý zvuk si zaslouží oba dva palce nahoru.

Moc se mi líbí čistění. Po pár týdnech na pláži už bylo na povrchu dost otisků z oleje na tělo a nalepený písek. Stačilo ho dát pod kohoutek s vodou a zase byl jako nový. Nevím o podobném zařízení s takto výborným zvukem, které je ještě tak bytelné. Podle mě je Bose zase krůček před konkurencí a momentálně nenachází protivníka. Za mě tedy absolutní doporučení!

Napsat komentář

Send this to a friend