Prodlužte si dojezd s baterií Overtimepack na elektrokolech Rocky Mountain

Ve světě elektrokol existuje nespočet způsobu, jak prodloužit dojezd vašeho miláčka. Od drobných změn počínaje v nastavení, kde se sice jedná o jednotky procent ušetřené energie, až například po změnu pneumatik s nižším valivým odporem, kdy i například při použití bezdušových pneumatik získáte o něco delší dojezd.

Nejjednodušším způsobem je však použít přídavnou baterii, pokud ji daný e-bike či elektromotor umožňuje přidat. Hrdí majitele elektrokol kanadské značky Rocky Mountain mohou díky přídavné baterii Overtimepack získat další kapacitu 330 Wh. Takto jednoduše můžete rozšířit celkovou kapacitu až na více než 1000 Wh, což je již úctyhodná hodnota. 

Overtimepack je kompatibilní s většinou elektrokol Rocky Mountain Powerplay. Modely z roku 2018 až na jeden však nejsou kompatibilní. Pomocí níže uvedené tabulky zkontrolujte, jak na tom vaše kolo je. Kompatibilita vychází z původních specifikací zadního tlumiče pro modely Powerplay.

overtimepack kombabilita

Pomocí standardní nabíječky Powerplay 5A můžete Overtimepack nabít na 80% za 1:05 hodiny a plně nabít za 2 hodiny. Overtimepack je také plně odolný vůči povětrnostním vlivům a je navržen tak, aby s ním bylo možné jezdit ve vlhkých, blátivých podmínkách.

Není třeba mít na zádech těžkou baterii. Nejen, že je to nebezpečné, ale také to může rozhodit vaši rovnováhu a snadno tak dojít k úrazu se zády. Také není třeba zastavovat a měnit nabitou baterii. Prostě jednoduše pokračujte v jízdě a sami si zvolíte z jaké baterie využívat energii. Kapacitu Overtimepack lze zobrazit na samostatném indikátoru stavu baterie.

Rocky Mountain Instinct Powerplay Carbon

Najít obchod s nejlepší cenou pro e-bike Rocky Mountain Instinct

V případě, že je vaše hlavní baterie Powerplay vybitá a nemáte nabíječku, Overtimepack ji může dobít za méně než 50% za přibližně dvě hodiny. Obě baterie lze také nabíjet paralelně dvěma samostatnými nabíječkami pro rychlejší nabíjení. Při jízdě s Overtimepackem klidně prve využije kapacitu 330 Wh, než si začnete vybíjet hlavní baterii Powerplay

Overtimepack se velice dobře uchycen na rámu. Rocky Mountain zdůraznil, že kladl velký důraz na to, aby jste s vaším e-bikem mohli jet opravdu agresivně a nedocházelo tak k žádným vibracím a ani nepříjemným zvukům. Overtimepack je umístěn co nejníže spodní trubky, aby co nejvíce rozložil váhu do středu elektrokola, což ještě zlepšuje ovladatelnost.

Hmotnost Overtimepacku je 2039 g včetně montážního sady. Cena určitě není malá. Ten kdo si Overtimepack však může dovolit, si tak může užívat další hodiny na svém oblíbeném Rocky Mountainu, aniž by musel řešit kapacitu jedné baterie.

Přídavná baterie Overtimepack 330 Wh

Mrknout na cenu přídavné baterie Overtimepack

Send this to a friend