Chytrá přilba na kolo Livall BH51M

Dnešní trh nabízí desítky značek, kteří se zaměřují na výrobu cyklo přileb. Určitě je bez debat, že nejednou zachránila přilba na kolo lidský život. Chytrá přilba s označením BH51 od značky Livall jde v tomhle směru mnohem, mnohem dále. Takto dokáže nahradit hned několik zařízení, na které už nemusíte myslet.

Pokud například nikdy nejdete na kolo bez hudby, tak víte dopředu, že nemusíte nikde hledat sluchátka. V helmě samotné jsou umístěny stereoreproduktory, přes které můžete poslouchat hudbu přes Bluetooth uloženou ve svém telefonu. Současně však uslyšíte i ruchy okolí, což je s ohledem na bezpečnost jedině dobře.

Najít nejlepší cenu helmy Livall bh 51m

Výhodou reproduktorů je navíc to, že nepřiléhají úplně k uším, takže nepřestanete vnímat, co se kolem vás děje. Dnes je na trhu poměrně dost sluchátek, které právě okolní ruch minimalizují, což pro zase bezpečnost není moc dobré. Hlasitost reproduktorů si rychle upravíte postranními tlačítky.

Díky vestavěnému mikrofonu můžete s helmou volat přes hlasitý odposlech. S kamarády nebo spolujezdci zůstanete v kontaktu díky integrované vysílačce. Vaši viditelnost zajišťuje vestavěné světlo s 20 svítivými diodami a několika režimy svícení. Další 20 LED diod plní funkci ukazatelů směru a můžete je řídit třemi způsoby. Buď to tlačítkem na helmě, v mobilní aplikaci anebo dálkovým ovladačem na řídítkách. Tímto způsobem můžete využít také ovladač pro spoušť foťáku na smartphonu.

Najít nejlepší cenu helmy Livall bh 51m

Pokud se s nasazenou helmou Livall BH51M nedej bože vybouráte, vaši blízcí o tom budou ihned vědět. Livall BH51M můžete jednoduše spárovat s aplikací v mobilním telefonu a v případě pádu nebo jiné nehody nastavit odeslání zprávy, že jste bourali, na předdefinované kontakty s přesným místem nehody, zjištěné pomocí GPS čipu v telefonu.

Aplikace také funguje jako klasický cyklopočítač. Přilba Livall BH51, jejíž hmotnost je 398 g, je určena pro obvod hlavy od 57 do 61 cm. Dostupná je ve čtyřech barvách za doporučenou cenu 3 790 Kč pro český trh. Nejlevněji ji koupíte na Ebay za 2500 Kč s dopravou.

Přednosti přilby ↓

Kvalitní provedení přilby s měkkým polstrování
Bluetooth handsfree – reproduktor
270 ° viditelnost, 20 LED diod se signalizací napájené 600 mAh baterií
SOS upozornění v případě pádu, zabudované čidlo otřesů
Výdrž baterie v přilbě až 10 hodin
Krytí IPX4 můžete s helmou vyrazit na silnice i v dešti
Dosah vzdálenosti od přilby 10 metrů
Tlačítka 4 směrové, Walkie-talkie tlačítko, tlačítko na fotografování
Aplikace pro Android i Apple

Mrknout na další modely helem značky Livall

Parametry: 

Model: BH51M
Obvod hlavy: 57 – 61 cm
Rozměry: 58 x 37 x 55 mm
Zadní světla: Skupinové LED diody
Bluetooth: BT 4.1 + HFP / HSP / A2DP, dosah maximálně 10 metrů
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofon: -42 dB
Baterie: 600 mAh
Napájení: DC-5V / 0,5 A
Nabíjecí port: magnetický USB kabel
Doba nabíjení: 2 hodiny
Pracovní doba: max. 10 hodin, při poslechu hudby 3 až 6 hodin
Pohotovostní režim: max. 180 dní
Provozní teplota: 0 ° C do 40 ° C
Hmotnost: 398 g

Parametry ovladače:

Model: BR80
Dosah vzdálenosti od přilby: 10 metrů
Tlačítka: 4 směrové, funkční tlačítko, Walkie-talkie tlačítko, tlačítko na fotografování
Aplikace: pro všechny druhy kol
Baterie: 220 mAh
Pohotovstní režim: 2 roky
Rozměry: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnost: 18 g

Obsah balení:

1x Smart přilba Livall
1x USB kabel
1x Livall ovladač
1x Uživatelský manuál


O společnosti Livall

Livall je první cyklistická značka na světě, která používá moderní technologie dnešní doby a zároveň využívá to nejlepší z možných materiálů, pro maximální bezpečnost uživatelů. Livall byla založen v roce 2014 Brianem Zhengem. K myšlence, že bude předním výrobcem cyklo přileb ho přivedla nehoda na kole.

Zheng po průzkumu trhu zjistil, že všichni výrobci nabízí klasické cyklistické přilby, což může na jednu stranu stačit, na druhou stranu může taková přilba umět mnohem více, než jenom chránit hlavu. Jako nadšenec pro cyklistiku, tak objevil volné místo na trhu. Jelikož Zheng začal podnikat v roce 2003 a tudíž nebyl žádným zelenáčem, rozhodl pro založení společnosti Livall.

Značka Livall za pouhé čtyři roky získala přes 30 ocenění z výstav po celém světě. V současné době vlastní přes 170+ patentů. Získala také 10 mezinárodních certifikátů, včetně CPSC1203, EN1078, CE, FCC, NCC, ROHS, BQB. Své produkty vyváží do 60 zemí. Všichni členové týmu Livall jsou nejenom odborníky ve svém oboru, ale také nadšení sportovní fanoušci a cyklisté zároveň, kteří hledají neustále nové inovace pro lepší jízdu na kolech.

Napsat komentář

Send this to a friend