Cyklo přilba Abus Mountk pro vaši maximální bezpečnost

Jestli stále nepoužíváte na kole přilbu, možná po přečtení tohoto článku změníte názor. Ten poukazuje na vysoké riziko při jízdě bez přilby, ale poradí vám také, jak správně přilbu vybrat a jaký model bude přesně vhodný pro vás.

U Německé společnosti ABUS je bezpečnost na prvním místě od samého začátku této firmy. Abus vyrábí produkty pro zabezpečení majetku, domácností, motocyklů, kol a také hlav cyklistů na všechny věkové kategorie.

Pokud pokukujete po nové helmě, možná by vás zaujala přilba Abus Mountk. Ta je určena pro náročnější cyklistiku. Výplň tvoří extra pevná pěna EPS, která je spojena se skořepinou. Spojení těchto dvou materiálů je trvalé a pevné. Rozlepení které se kdysi u přileb stávalo zde opravdu nehrozí.

Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a maximálně odolná přilba. Vnitřní polstrováni je vyjímatelné a každý si ho přizpůsobí podle tvaru vlastní hlavy. Samozřejmostí jsou reflexní prvky v zadní části pro vaši lepší viditelnost na pozemních komunikacích.

Cyklo přilba Abus Mountk barevné verze

Mrknout na cenu přilby Abus Mountk

Ventilační otvory jsou podřízeny aerodynamické a moderní ergonomii a ty čelní jsou navíc kryty síťkou proti hmyzu, abychom za jízdy nemuseli z přilby vyhánět vosu nebo včelu a neschytali nějaké to žihadlo.

Samotné nastavení je velmi rychlé a bezproblémové. Přilba sedí na hlavě jako přibitá. Ventilace funguje výborně. Přilba se dodává ve velikostech M ( obvod hlavy 53-58 ) a L ( obvod hlavy 58-62 ).

Její hmotnost je ve velikosti M 300 g – 320 g u vel. L. Přilba se dodává v šesti barevných odstínech. Dokonce jde k tomuto modelu dokoupit i pláštěnku v černé nebo žluté barvě. Tvar helmy sedí spíše jedincům s větší hlavou a zavalitějším obličejem.


O společnosti Abus

Abus má na trhu již více jak 90letou tradici. Jejím prvním produktem byl kovový visací zámek. Nyní je lídrem na trhu v oblasti zvýšení bezpečnosti v nejrůznějších oblastech lidského života a na zabezpečení majetku.

Mezi hlavní produkty firmy Abus patří nejrůznější typy zámků, alarmů, detektorů a v neposlední řadě také prostředky k ochraně zdraví, bezpečnostní zábrany a chrániče i cyklistické přilby.

Mrknout na produkty Abus a jejich hodnocení

Napsat komentář

Send this to a friend