Ebikefest nejlepší akce, kde můžete otestovat přes stovku elektrokol

I když to vypadalo ohledně konání jarních a letních akcí velice špatně, naštěstí se situace díky postupnému uvolňování vyvinula přece jenom dobře. Jestli přemýšlíte o nákupu prvního elektrokol či pokukujete po novém, určitě byste neměli chybět ve dnech 13. – 14. června na třetím ročníku akce E-bikefestu v Praze.

Vybrat si elektrokolo na internetu podle základních informací určitě jde, bohužel nikdy nebude mít stoprocentní jistotu, že je váš vybraný model vhodný přesně pro vás. Právě proto je test elektrokola v reálných podmínkách naprosto zásadní pro každého, kdo o elektrokolu vážně uvažuje.

Díky dostatečnému počtu značek a velkému množství elektrokol na E-bikefestu, si srovnáte plusy i mínusy mnohých různých modelu a snadno si udělá rychle představu, jaké elektrokolo bude pro vás to nej. Pak si ho samozřejmě můžete objednat z internetu, kde již máte jistotu, že ho nebudete za pár dní vracet.

I tento ročník je nepochybně z čeho vybírat, respektive testovat, jelikož E-bikefestu najdete tyto značky: 4Ever, Agocs, Apache, Besv, Crussis, EasyBike, Ecobike, Gepida, Giant, Kellys, Kross, Ktm, Leader Fox, Lovelec, Qayron, Riese & Müller, Rock Machine, Spirit bike, Whites bikes.ebikefest seznam značek

Festivalová recepce se otevírá v 10 hodin a testovat můžete na tratích s pevným povrchem anebo na přírodním okruhu v Krčském lese. Testuje se až do 18.30 hodin, v neděli pak od 10 do 16.30 hodin.

Pro testování terénních elektrokol jsou připravení dvě dráhy. Pro Pevné Hardtail eMTB a pro Celo-odpružené FS eMTB. Sem bude vyrážet vždy skupina s maximálně 5 jezdci pod vedením zkušeného bajkera, který jim v průběhu testu vysvětlí ovládání i techniku jízdy. Na jednu z tratí můžete mrknout přímo teď.

Pro detailní vyzkoušení a otestování cestovních, trekingových a nízko-nástupových (městských) elektrokol bude vytyčena vnitřní testovací dráha (bez auto-provozu) v chráněném areálu o délce cca 800 metrů, která nabídne různé povrchy a dostatečné převýšení.

Účast na E-bikefestu je pro každého zdarma. Je třeba se pouze registrovat na místě nebo nyní on-line zde. Každý, kdo se zaregistruje na internetu předem, a zúčastní se akce, bude zařazen do slosování o 40 poukazů v hodnotě 2500 Kč.

Ta platí na libovolné elektrokolo s pohonem Bafang, který je hlavním sponzorem letošního testovacího festivalu. Určitě je také dobré zmínit, že testování elektrokol je určeno pouze osobám starším 18 let s platným průkazem totožnosti. Takže jej určitě nezapomeňte doma.

Pro zajímavost budou poprvé na Ebikefestu také představena různá nákladní elektrokola. Určitě je se tedy na co těšit. Příští víkend v areálu naproti Thomayerově nemocnici to bude bezpochyby stát za to. Místo konání: V Krči (Areál Business Centrum Zálesí, Pod Višňovkou 29, Praha 4)

Kontakt: expo@ebikefest.cz tel: 777 797 011

 

Napsat komentář

Send this to a friend